Pomoc drogowa Kraków

Laweta samochody osobowe

Nasza pomoc drogowa obsługuje rejony Krakowa i jego okolic, Nową Hutę, autostradę A4, S7 jak również Wieliczkę, Niepołomice, Miechów, Olkusz, Modlnicę, Skawinę, Słomniki, Zakopiankę.

Usługi – jak możemy pomóc?

Awaryjny rozruch 12V

Wyciąganie z poboczy

Wyciąganie z parkingów

Szybki dojazd

Stawianie na koła

Pomoc drogowa 24/7

Holowanie bezgotówkowe z OC sprawcy

Samochód zastępczy

Laweta hydrauliczna

Wymiana koła

Naprawa na miejscu

Otwieranie pojazdów

Obszar działania

Nasza pomoc drogowa obsługuje rejony Krakowa i jego okolic, Nową Hutę, autostradę A4, S7 jak również Wieliczkę, Niepołomice, Miechów, Olkusz, Modlnicę, Skawinę, Słomniki, Zakopiankę.

W jakiej sytuacji możesz skorzystać z naszej usługi?

Usługa transportu auta dostawczego polega na przewozie samochodu o masie do 3,5 tony, który uległ awarii, zepsuł się lub wymaga przewiezienia z jednego miejsca na drugie. Nasza oferta jest skierowana do firm, które korzystają z tego typu aut transportowych, ale które z różnych powodów nie są w stanie przetransportować ich na własną rękę.

W jakiej sytuacji możesz skorzystać z naszej usługi?

Usługa holowania samochodów dostawczych jest przydatna w wielu okolicznościach takich jak:

  • Awaria mechaniczna – czyli gdy Twój pojazd uległ problemom technicznym i nie da się go naprawić na miejscu. Usługa holowania może pomóc w transporcie pojazdu do najbliższego warsztatu.
  • Wypadek drogowy – w przypadku poważniejszej kolizji lub wypadku drogowego, może być konieczne holowanie pojazdu z miejsca zdarzenia, jeśli pojazd nie jest w stanie jechać lub jest uszkodzony
  • Zakup nowego pojazdu – jeśli kupiłeś nowy samochód i chcesz goprzetransportować, usługa holownicza może pomóc w transporcie w wyznaczoną przez ciebie lokalizację.
  • Przeprowadzka – jeśli przeprowadzasz się do innego mieszkania i chcesz przetransportować swój pojazd, usługa holowania może pomóc w transporcie pojazdu na miejsce.
  • Zablokowanie dostępu do pojazdu – jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie poruszać swoim autem, np. z powodu braku możliwości otworzenia pojazdu, konieczne może okazać się przetransportowanie go na lawecie do miejsca, gdzie będzie mógł być naprawiony lub odblokowany.

Gdzie przetransportujemy Twój pojazd?

Nasza firma jest w stanie przewieźć samochód na stację naprawczą, do warsztatu lub na parking, gdzie będzie mógł być naprawiony lub zmagazynowany. Przy
przewozie auta za pomocą lawety zapewniamy bezpieczny transport i nie narażamy twojego samochodu na dodatkowe uszkodzenia.

Co oferujemy w przypadku holowania pojazdów dostawczych?

Prócz samego odholowania przy użyciu lawety zapewniamy również: naprawypowypadkowe i mechaniczne w tym na miejscu zdarzenia, wyciąganie pojazdu
spoza drogi oraz wyciąganie auta z rowu. Klient otrzymuje też opcje holowania bezgotówkowego z OC sprawcy z samochodem zastępczym.

Jakich dodatkowych usług udzielamy przy pojazdach dostawczych?

Nasza firma jest w stanie zapewnić Ci również pomoc na miejscu zdarzenia. Jeżeli Twój pojazd ma problem z rozruchem – my odpalimy go dla Ciebie. Wymiana opony? To również zrobimy od ręki z miejsca, w którym Twoje auto uległo awarii.

Potrzebujesz pomocy?

Nie zwlekaj! DZWOŃ!

My zajmiemy się resztą!

Dzwoniąc do nas masz gwarancję NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI usług w przystępnej CENIE!

668 829 187

Pomoc Drogowa Kraków Popek 2023 © Realizacja: Matezun.com

POLITYKA PRYWATNOŚCI