Pomoc drogowa Kraków

Laweta samochody dostawcze

Nasza pomoc drogowa obsługuje rejony Krakowa i jego okolic, Nową Hutę, autostradę A4, S7 jak również Wieliczkę, Niepołomice, Miechów, Olkusz, Modlnicę, Skawinę, Słomniki, Zakopiankę.

Usługi – jak możemy pomóc?

Laweta hydrauliczna i niskopoziomowa

Awaryjny rozruch 24V

Wyciąganie z poboczy

Szybki dojazd

Stawianie na koła

Pomoc drogowa 24/7

Holowanie bezgotówkowe z OC sprawcy

Samochód zastępczy

Wyciąganie z parkingów

Wymiana koła

Otwieranie pojazdów

Naprawa na miejscu

Obszar działania

Nasza pomoc drogowa obsługuje rejony Krakowa i jego okolic, Nową Hutę, autostradę A4, S7 jak również Wieliczkę, Niepołomice, Miechów, Olkusz, Modlnicę, Skawinę, Słomniki, Zakopiankę.

Czym jest holowanie pojazdu dostawczego?

Usługa transportu auta dostawczego polega na przewozie samochodu o masie do 3,5 tony, który uległ awarii, zepsuł się lub wymaga przewiezienia z jednego miejsca na drugie. Nasza oferta jest skierowana do firm, które korzystają z tego typu aut transportowych, ale które z różnych powodów nie są w stanie przetransportować ich na własną rękę.

W jakiej sytuacji możesz skorzystać z naszej usługi?

Usługa holowania samochodów dostawczych jest przydatna w wielu okolicznościach takich jak:

  • Awaria – jeśli Twój pojazd dostawczy uległ problemom technicznym na drodze, a nie można go naprawić na miejscu, konieczne może okazać się przetransportowanie go na lawecie do warsztatu lub serwisu.
  • Wypadek drogowy – w przypadku wypadku samochodowego, jeśli Twój samochód dostawczy nie nadaje się do jazdy lub jest zbyt uszkodzony, konieczne może okazać się przetransportowanie go na lawecie do warsztatu lub na parking.
  • Problemy z ładunkiem – jeśli Twój pojazd dostawczy ma problemy z ładunkiem lub jest przeciążony, a nie możesz go rozładować na miejscu, konieczne może okazać się przetransportowanie go na lawecie w lokalizacje, gdzie będzie mógł być naprawiony lub rozładowany.
  • Przeprowadzka lub transport towarów – jeśli potrzebujesz przetransportować dostawczak z jednego miejsca do drugiego w celu przeprowadzki lub transportu towarów, holowanie może być dobrym rozwiązaniem

Gdzie przetransportujemy Twój pojazd?

Przetransportujemy bezpieczenie Twój samochód w wybrane przez Ciebie miejsce. Lokalizacje takie jak stacja naprawcza, parking firmowy, miejsce rozładunku lub serwis to dla nas żaden problem. Przewóz pojazdu dostawczego wymaga odpowiedniego sprzętu, który zapewniamy wraz z wysokim bezpieczeństwem przy transporcie.

Co oferujemy w przypadku holowania pojazdów dostawczych?

Prócz samego odholowania przy użyciu lawety zapewniamy również: naprawy powypadkowe i mechaniczne w tym na miejscu zdarzenia, wyciąganie pojazdu spoza drogi oraz wyciąganie auta z rowu. Klient otrzymuje też opcje holowania bezgotówkowego z OC sprawcy z samochodem zastępczym.

Jakich dodatkowych usług udzielamy przy pojazdach dostawczych?

Nasza firma jest w stanie zapewnić Ci również pomoc na miejscu zdarzenia. Jeżeli Twój pojazd ma problem z rozruchem – my odpalimy go dla Ciebie. Wymiana opony? To również zrobimy od ręki z miejsca, w którym Twoje auto uległo awarii.

Potrzebujesz pomocy?

Nie zwlekaj! DZWOŃ!

My zajmiemy się resztą!

Dzwoniąc do nas masz gwarancję NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI usług w przystępnej CENIE!

668 829 187

Pomoc Drogowa Kraków Popek 2023 © Realizacja: Matezun.com

POLITYKA PRYWATNOŚCI