Pomoc drogowa kraków

Holownik autobusowy

Nasza pomoc drogowa obsługuje rejony Krakowa i jego okolic, Nową Hutę, autostradę A4, S7 jak również Wieliczkę, Niepołomice, Miechów, Olkusz, Modlnicę, Skawinę, Słomniki, Zakopiankę.

Usługi – jak możemy pomóc?

Profesjonalna usługa holownikiem

Pomoc drogowa 24/7

Wyciąganie z poboczy

Awaryjny rozruch 24V

Wymiana koła

Holowanie autobusów

Szybki dojazd

Transport ponadnormatywny

Wyciąganie z parkingu

Naprawy na miejscu

Obszar działania

Nasza pomoc drogowa obsługuje rejony Krakowa i jego okolic, Nową Hutę, autostradę A4, S7 jak również Wieliczkę, Niepołomice, Miechów, Olkusz, Modlnicę, Skawinę, Słomniki, Zakopiankę.

Czym jest usługa holowania autobusu?

Holowanie autobusu odbywa się za pomocą specjalnego holownika, który jest przystosowany do transportu dużych i ciężkich pojazdów. Wyposażony w dźwig transporter umożliwia podniesienie autobusu, a następnie przewiezienie go do wyznaczonego celu. Podczas holowania ważne jest zachowanie ścisłych standardów bezpieczeństwa. Dlatego też dokładnie sprawdzamy stan techniczny autobusu i jego wyposażenia. Następnie odpowiednio przygotowujemy pojazd do transportu. W przypadku awarii lub wypadku kierowca busa powinien natychmiast skorzystać z usługi holowania, aby zabezpieczyć i przetransportować uszkodzony pojazd w bezpieczne miejsce.

W jakiej sytuacji możesz skorzystać z naszej usługi?

Usługa holowania autobusu jest przydatna w wielu okolicznościach takich jak:

  • Awaria silnika lub skrzyni biegów – jeśli autobus dozna awarii silnika lub skrzyni biegów. W takiej sytuacji należy wezwać usługę holowania, aby przewieźć autobus do warsztatu.
  • Uszkodzenie układu hamulcowego – awaria układu hamulcowego autobusu może skutkować niebezpieczną sytuacją na drodze. W takich okolicznościach również należy wezwać usługę holowania.
  • Kolizja drogowa – W przypadku kolizji drogowej, która spowodowała znaczne uszkodzenia autobusu, może być konieczne jego holowanie do warsztatu lub na parking, gdzie będzie można go naprawić lub zabezpieczyć.
  • Problemy z chłodzeniem silnika – Jeśli autobus ma problemy z chłodzeniem silnika, może to prowadzić do jego przegrzania i awarii. Przy takim zdarzeniu potrzebne może być holowanie do warsztatu.
  • Uszkodzenie układu kierowniczego – Uszkodzenie układu kierowniczego może utrudniać lub uniemożliwić prowadzenie autobusu. W takim przypadku również konieczne będzie skorzystanie z usługi holowania.

Gdzie przetransportujemy Twój pojazd?

Jeżeli Twój autobus doznał uszkodzenia na drodze w wyniku kolizji drogowej lub wystąpiła usterka mechaniczna, my przetransportujemy go dla Ciebie w wyznaczone miejsce. Żadna lokalizacja nie jest dla nas problemem – serwis naprawczy, parking czy siedziba Twojej firmy może stanowić punkt, w którym odstawimy uszkodzony pojazd. Zapewniamy bezpieczeństwo i wykwalifikowaną obsługę, która zajmuje się zgłoszonym problemem.

Co oferujemy w przypadku holowania autobusu?

Prócz samego odholowania przy użyciu lawety zapewniamy również: naprawy powypadkowe i mechaniczne w tym na miejscu zdarzenia, wyciąganie pojazdu spoza drogi oraz wyciąganie auta z rowu. Klient otrzymuje też opcje holowania bezgotówkowego z OC sprawcy z samochodem zastępczym.

Jakich dodatkowych usług udzielamy przy pojazdach dostawczych?

Nasza firma jest w stanie zapewnić Ci również pomoc na miejscu zdarzenia. Jeżeli Twój pojazd ma problem z rozruchem – my odpalimy go dla Ciebie. Wymiana opony? To również zrobimy od ręki z miejsca, w którym Twoje auto uległo awarii.

Potrzebujesz pomocy?

Nie zwlekaj! DZWOŃ!

My zajmiemy się resztą!

Dzwoniąc do nas masz gwarancję NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI usług w przystępnej CENIE!

668 829 187

Pomoc Drogowa Kraków Popek 2023 © Realizacja: Matezun.com

POLITYKA PRYWATNOŚCI